2011. november 12., szombat

RAW





Már régóta nagyon csábított ennek a karkötőnek az elkészítése,de eddig nem vitt rá a lélek. Most mégis engedve a csábításnak elkészítettem.A végeredmény tetszik,bár nem vagyok maradéktalanul elégedett.Még  kapocs nem került rá. Kicsit tanácstalan vagyok.

2011. november 4., péntek

Helen



Hát ezt is kipróbáltam!Nagyszerű mulatságnak bizonyult.Úgy gondolom lesz még folytatás.

2011. november 1., kedd

Nilla






Azt hiszem a színválasztás nem volt igazán szerencsés.
Köszönöm Ewa  ezt a csodás mintát!

2011. október 24., hétfő

Rawinda


Köszönöm az elnevezést és az ihletet is Ewanak aki vállalta a keresztanyaságot,így készítettem még egy Rawindát.
Bár az idő nem kedvez a fotózásnak  azért próbálkozom.

2011. október 18., kedd

Minek nevezzelek?







Ewa Alinda mintáját kezdtem el fűzni, de aztán valahogy tovább járt a kezem és fogyott a gyöngyöm.Ez lett belőle.

2011. október 14., péntek

2011. október 7., péntek

Elda














Ewa fantasztikus mintáját készítettem el.Igaz egyenlőre még nem kapott láncot,de ami késik az nem múlik! Nagyon jól fűzhető és haladós darab. Azt hiszem lesz még folytatás. Bár az igazat megvallva az első színösszeállítással nem vagyok elégedett.(lehet,hogy ollót kap.)Köszönöm Ewa ezt a mintát!Tényleg szuper!!