2011. november 12., szombat
RAW
Már régóta nagyon csábított ennek a karkötőnek az elkészítése,de eddig nem vitt rá a lélek. Most mégis engedve a csábításnak elkészítettem.A végeredmény tetszik,bár nem vagyok maradéktalanul elégedett.Még kapocs nem került rá. Kicsit tanácstalan vagyok.
2011. november 4., péntek
2011. november 1., kedd
2011. október 24., hétfő
Rawinda
Köszönöm az elnevezést és az ihletet is Ewanak aki vállalta a keresztanyaságot,így készítettem még egy Rawindát.
Bár az idő nem kedvez a fotózásnak azért próbálkozom.
2011. október 18., kedd
Minek nevezzelek?
Ewa Alinda mintáját kezdtem el fűzni, de aztán valahogy tovább járt a kezem és fogyott a gyöngyöm.Ez lett belőle.
2011. október 14., péntek
2011. október 7., péntek
Elda
Ewa fantasztikus mintáját készítettem el.Igaz egyenlőre még nem kapott láncot,de ami késik az nem múlik! Nagyon jól fűzhető és haladós darab. Azt hiszem lesz még folytatás. Bár az igazat megvallva az első színösszeállítással nem vagyok elégedett.(lehet,hogy ollót kap.)Köszönöm Ewa ezt a mintát!Tényleg szuper!!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)