A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karkötő. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karkötő. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. június 30., szombat

Próbálkozom? Tanulok...

Sujtás. Kicsit fura szó. De a technika az valami fantasztikus. Csak néztem-néztem a szebbnél szebb sujtás ékszereket és lassan bennem is gyökeret vert a tudat, hogy nekem is kell!! Jött a 100 pontos kérdés - egyáltalán,hogy kell nekikezdeni? Majd szerencsére rátaláltam Zooja csodás mintájára az Egyedigyöngy  webáruházban. Válogattam és a Marraches karkötő nagyon megtetszett.Megérkezett a csomag (alig vártam!!) és rá kellett jönnöm, hogy talán mégsem ezzel a mintával kellett volna kezdenem. DEEEE!! a végére értem.Kicsit ferde,kicsit hullámos de az enyém és az ELSŐ!!

2012. február 2., csütörtök

2011. november 12., szombat

RAW





Már régóta nagyon csábított ennek a karkötőnek az elkészítése,de eddig nem vitt rá a lélek. Most mégis engedve a csábításnak elkészítettem.A végeredmény tetszik,bár nem vagyok maradéktalanul elégedett.Még  kapocs nem került rá. Kicsit tanácstalan vagyok.

2011. november 4., péntek

Helen



Hát ezt is kipróbáltam!Nagyszerű mulatságnak bizonyult.Úgy gondolom lesz még folytatás.

2011. szeptember 25., vasárnap

Nincs javulás!


Valahogy nem igazán tudok kilábalni az ihletetlenségből(van ilyen szó egyáltalán?)ezért visszafelé haladok.Szeretem ezt a mintát, igaz már sokszor elkészítettem de talán ez a színösszeállítás tetszik eddig a legjobban.Remélem hamarosan kiérek a saját kis hullámvölgyemből.

2011. augusztus 28., vasárnap

2011. május 7., szombat

Cicák

 Az unokahúgaimnak holnap lesz a szülinapjuk.Erre az eseményre készítettem nekik ezeket a karkötőket.Vezsuzsi mintája kicsit személyre szabva.

2011. február 17., csütörtök

Archimedes's Star





Végre elkészült! Megrendelés volt,de sajnos gyöngyhiány miatt csak most tudtam befejezni.

2010. december 30., csütörtök

Archimedes's Star


Megrendelésre készültek ezek a karkötők.Még egy vissza van de sajnos gyöngyhiány lépett fel!!

2010. december 27., hétfő

2010. szeptember 18., szombat

Merylin

Ezt a darabot már régen készítettem a húgomnak.Akkor nem készült róla fénykép.De ezt most próbáltam pótolni.(nem igazán lehet jól fényképezni mert nagyon csillog)Ahogy most a kezembe veszem és nézem,látom mennyi hiba van benne.Ennek ellenére büszke vagyok rá,mert ez volt az  első peyote mintám.

Napocskás


2010. augusztus 16., hétfő

....és újra!

Jó kis minta szó mi szó!Még csatot kell rá tennem!


Ez a darab pedig a húgomé!