Sujtás. Kicsit fura szó. De a technika az valami fantasztikus. Csak néztem-néztem a szebbnél szebb sujtás ékszereket és lassan bennem is gyökeret vert a tudat, hogy nekem is kell!! Jött a 100 pontos kérdés - egyáltalán,hogy kell nekikezdeni? Majd szerencsére rátaláltam Zooja csodás mintájára az Egyedigyöngy webáruházban. Válogattam és a Marraches karkötő nagyon megtetszett.Megérkezett a csomag (alig vártam!!) és rá kellett jönnöm, hogy talán mégsem ezzel a mintával kellett volna kezdenem. DEEEE!! a végére értem.Kicsit ferde,kicsit hullámos de az enyém és az ELSŐ!!
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karkötő. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karkötő. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. június 30., szombat
2012. február 8., szerda
2012. február 2., csütörtök
2011. november 12., szombat
RAW
Már régóta nagyon csábított ennek a karkötőnek az elkészítése,de eddig nem vitt rá a lélek. Most mégis engedve a csábításnak elkészítettem.A végeredmény tetszik,bár nem vagyok maradéktalanul elégedett.Még kapocs nem került rá. Kicsit tanácstalan vagyok.
2011. november 4., péntek
2011. szeptember 25., vasárnap
Nincs javulás!
Valahogy nem igazán tudok kilábalni az ihletetlenségből(van ilyen szó egyáltalán?)ezért visszafelé haladok.Szeretem ezt a mintát, igaz már sokszor elkészítettem de talán ez a színösszeállítás tetszik eddig a legjobban.Remélem hamarosan kiérek a saját kis hullámvölgyemből.
2011. augusztus 28., vasárnap
2011. május 7., szombat
Cicák
Az unokahúgaimnak holnap lesz a szülinapjuk.Erre az eseményre készítettem nekik ezeket a karkötőket.Vezsuzsi mintája kicsit személyre szabva.
2011. február 17., csütörtök
2010. december 30., csütörtök
2010. december 27., hétfő
2010. november 11., csütörtök
2010. október 12., kedd
2010. szeptember 18., szombat
Merylin
Ezt a darabot már régen készítettem a húgomnak.Akkor nem készült róla fénykép.De ezt most próbáltam pótolni.(nem igazán lehet jól fényképezni mert nagyon csillog)Ahogy most a kezembe veszem és nézem,látom mennyi hiba van benne.Ennek ellenére büszke vagyok rá,mert ez volt az első peyote mintám.
2010. augusztus 21., szombat
2010. augusztus 16., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
